0,00
Müük +372 5199 9799 Varuosad +372 564 4204 Tallinna hooldus +372 5665 7255 Tartu müük +372 5199 9304 Tartu hooldus +372 5199 9034
Oleme avatud: E-R 10-18
L-P suletud
Tallinn: +372 5199 9799 Tartu: +372 5199 9304
0,00 €
Broneeri teenindus

Hoiatus AP Motost ostes Aprilia, Vespa, Moto Guzzi

Head kliendid

Aastast 2021 on Velt Motocenter Aprilia, Vespa, Piaggio, Moto Guzzi ametlik maaletooja Eestis ning ainukesed ametlikud müügikohad on Tallinna Velt Motocenter Laki 16 ja Tartu Velt Motocenter Turu 47/2.

Peame vajalikuks informeerida muudatusest seoses Piaggio Group distributsiooni lepinguga Eestis. 2020 aasta lõpuni esindas Piaggio brände AP Moto OÜ, mis on tänaseks tegevuse lõpetanud. Endised AP Moto eestvedajad tegutsevad samal aadressil, kasutavad endisi kodulehti ja tegutsevad nüüdsest APM Tehnika OÜ nime all, mis võib olla eksitav.
Nende poolt hangitud üksikud uued mootorsõidukid ei ole tulnud riiki legaalsel teel ehk tehase poolt aksepteeritaval viisil.

Need motosõidukid võivad olla pärineda Ungari, Slovakkia või mõne muu riigi importerilt, kes tegelikult ei tohiks oma müügipiirkonnast sõidukit edasi vahendamiseks riigist välja müüa. Kui sa tead või sul on kahtlus, et Sinu mootorratas võib siiski APM Tehnika OÜ pärineda, külasta Velt Motocenter esindusi Tallinnas või Tartus ja me tuvastame raami numbri järgi, kas teie Aprilia-, Moto Guzzi mootorratas, Vespa- või Piaggio roller on aktiveeritud üldse tehase ametlikus garantiiprogrammis.
Velt Motocenter ei ole edasi volitanud ei AP Moto´t või teisi valdkonna ettevõtteid neid brände müüma.

Tootja Piaggio Group ja Velt Motocenter soovivad, et kliendid soetaks oma mootorratta või rolleri ja saaks teenindatud tehase poolt määratud ametlikus esinduses, et klient ei peaks hiljem pettuma või petetuna ennast tundma. Ametlikus esinduses on tagatud kõige viimased tehnilised teadmised, väljaõpe, oskused ja vajadusel oleme valmis sõiduki tarkavara uusima uuendusega varustama.  
Hiljem kui soovite antud sõidukit müüa ja meile tehakse päring antud sõiduki kohta, peame ütlema, et sõiduk ei ole ametliku Eesti ajalooga ning on Eestisse mitte leagaalsel viisil toodud. On täiesti tavapärane, et sinu kasutatud mootorratta uus ostja pöördub Velt Motocentri poole päringuga hooldustööde ajaloo kohta.

Olenemata sellest, kas teie sõiduk on soetatud teadlikult või teadmatusest AP Motost, olete alati oodatud külastama Velt Motocenter esindusi ja hooldeteenindusi Tallinnas, Tartus ja Pärnu-Jaagupis. Tule proovisõidule !

Lugupidamisega
Hanno Velt
juhataja

Kaup kätte 3 päevaga!

Kui toode on laos, siis garanteerime Sulle, et saad kauba kätte kuni 3 tööpäevaga.

Tagastamisõigus 14 päeva!

Kui Sul tekib pretensioone e-poest ostetud kaubaga, on Sul õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul.

Maksa turvaliselt!

Swedbank SEB COOP LHV Luminor Citadele Inbank LHV järelmaks ESTO järelmaks Svea ostukonto Finecon Täisteenusliising

Professionaalsus aastast 1998

Velt Motocenter on suurte kogemustega mototehnika ettevõtte. Me hooldame ja remondime mototehnikat, rollereid ning ATV-d. Meie hooldepunktid asuvad Tallinna, Tartu esindustes ja Pärnu-Jaagupis. Meid tuntakse eeskätt kvaliteetse teenuse poolest. Meie kliendibaas on suur ja püsiv. Teenusena pakume tehnika hooldust, mootorite remonti, liiklusõnnetuste kahjude hindamisi, taastamisi. Samuti rehvivahetustöid ja tasakaalustamist.

Edasi

Hea klient!

Sind suunatakse meie Soojuskiirgur.ee kodulehele.

Tallinn, Laki 16 Tartu, Turu tn 47/2