0,00
Müük +372 5199 9799 Varuosad +372 5656 6665 Tallinna hooldus +372 5665 7255 Tartu müük/hooldus +372 5199 9304
Oleme avatud: E-R 10-18
L-P suletud
Tallinn: +372 5199 9799 Tartu: +372 5199 9304
0,00 €
Broneeri teenindus

Velt Smart elektritõukeratas on loodud meie meeskonna poolt, toetudes isiklikele sõidukogemustele, arvestades kohalikku linnakeskkonda, infrastruktuure ja liikluseeskirju.Pildid / - Velt Smart Scooter
Velt elektriline tõukeratas sobib kasutajale, kes soovib mugavat, kerget, kompaktset, võimekat ja vastupidavat sõiduvahendit igapäevasteks sõitudeks. Velt Smart Scooter on kõige kergem suurte ratastega elektritõukeratas turul, mille eelisteks sarnaste elektritõukerataste ees lisaks kergele kaalule on hea jõuline kiirendus ja suured 10 tollised rattad. Suurim põhjakõrgus (12 cm) maapinnast tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites. Meie tõukeratas on kokku konstrueeritud parimatest komponentidest. Velt tõukerattal on tugev alumiiniumist raam, võimas 350W elektrimootor, ketaspidur ja elektriline mootoripidur ning Eesti oludesse ja teedele parimate võimalike rehvidega, mille elastsus ja läbi vetrumine tagab mõnusa pehme sõidu ja kindla kontakti maapinnaga. 

Velt tõukerattal on suured, 10 tollised rehvid, mis tänu oma erilisele mustrile on ohutud ka vihmase ilmaga ja liivatomusel asfaltil sõites. Tänu suurtele rehvidele on elektritõukerattaga võimalik sõita erinevatel maastikel, sh ebatasastel ja isegi kruusakattega teepindadel. Võrreldes sarnaste elektritõukeratastega on Velt Smart Scootril ainukesena suured rattad, samuti oleme valinud oma klassi parimad rehvimustriga rehvid. Konkureerivatel elektritõukeratastel on 8,5 tollised ilma sisekummita täiskumm rehvid, mis on väga ohtlikud.

Pildid / - Velt Smart esiratas väike

Velt Smart elektritõukeratas töötab kvaliteetse Panasonic aku toimel ning on lihtsasti taaslaetav nii tõukeratta küljes kui eemaldatuna tõukerattast. Ühe laadimisega on tõukeratas võimeline läbima keskmiselt 20-45 km (sõltuvalt mudelist, sõitja kaalust, teekattest, sõidukiirusest, tõusude rohkusest ja rehvi rõhkudest) ning aku tühjenedes laeb see täis 3-4 tunniga. Ühena vähestest turul pakutavatest elektritõukeratastes on mudelitel Velt Smart X7 ja X8 vahetatavad ja kaasa võetavad akud, mida saab laadida näiteks kontoris. Velt elektritõuksi ei pea tassima treppidest üles, eemalda aku raami torust/korpusest ja lae akut eraldi. Võimalus on ka soetada lisaaku, mida saab seljakotis pikematele sõitudele kaasa võtta. Samuti on võimalik osta lisalaadija. 

Pildid / - Velt Smart aku

Velt Smart Scooter on varustatud lihtsa kuid töökindla (loksuvaba) kokkuvoltimissüsteemiga, mis muudab tõukerattaga sõitmise turvaliseks ja kaasas kandmise ülimalt lihtsaks ning mugavaks. 

Pildid / - Velt smart kokku

Juhtrauast allpool on integreeritud võimas LED lamp, mis näitab valgust 7m kaugusele. Tagumine LED tuli töötab esimesega samaaegselt. Taga porilaual on ka pidurituli, mis hakkab pidurdamisel vilkuma. Pidurdusteekond täiskiiruselt pidurdades on 4-5 m. 

Pildid / - x8 sinine esituli

Velt Smart Scooter on tuntud oma kvaliteedi ja võimekuse poolest ning on kindel valik igale tõuksihuvilisele. Velt Smart Scooter paistab silma eeskätt heade sõiduomaduste poolest ning  jääb silma kvaliteetselt ehitatud tõukerattana, mille eluiga on vähemalt 5-6 aastat tagatud, kui sa külastad aegajalt Velt Motocenter hooldust ja hoolid oma kergliikurist elektritõukerattast.

Pildid / - x8 punane tagaratas 3

Oleme jätnud sõitja fantaasiatele ruumi - disaini ja kaunista oma elektritõukeratta vertikaalne raamitoru, mis on jäetud logodest puhtaks. Kui otsid endale alustuseks korralikku vastupidavat e-tõuksi, siis Velt Smart Scooter on selleks õige valik! Tule proovisõidule ja veendu Velt Smart Scootri headuses.  

Pildid / - X8 asfaltil

Kaup kätte 3 päevaga!

Kui toode on laos, siis garanteerime Sulle, et saad kauba kätte kuni 3 tööpäevaga.

Tagastamisõigus 14 päeva!

Kui Sul tekib pretensioone e-poest ostetud kaubaga, on Sul õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul.

Maksa turvaliselt!

Swedbank SEB COOP LHV Luminor Citadele Inbank LHV järelmaks ESTO järelmaks TF Bank Svea ostukonto Finecon

Professionaalsus aastast 1998

Velt Motocenter on suurte kogemustega mototehnika ettevõtte. Me hooldame ja remondime mototehnikat, rollereid ning ATV-d. Meie hooldepunktid asuvad Tallinna, Tartu esindustes ja Pärnu-Jaagupis. Meid tuntakse eeskätt kvaliteetse teenuse poolest. Meie kliendibaas on suur ja püsiv. Teenusena pakume tehnika hooldust, mootorite remonti, liiklusõnnetuste kahjude hindamisi, taastamisi. Samuti rehvivahetustöid ja tasakaalustamist.

Edasi

Hea klient!

Sind suunatakse meie Soojuskiirgur.ee kodulehele.

Tallinn, Laki 16 Tartu, Turu tn 47/2