0,00
Müük +372 5199 9799 Varuosad +372 564 4204 Tallinna hooldus +372 5665 7255 Tartu müük +372 5199 9304 Tartu hooldus +372 5199 9034
Oleme avatud: E-R 10-18
L-P suletud
Tallinn: +372 5199 9799 Tartu: +372 5199 9304
0,00 €
Broneeri teenindus

Miks eelistada elektritõukeratast?

Elektrilised tõukerattad ei ole enam lihtsalt üks uudne ja põnev vabaaja veetmise vahend. See kaasaegne elektrisõiduk on praegu väga populaarne alternatiiv jalgratastele, motorolleritele, autodele ja ühistranspordile. Ideaalne transpordivahend kooli või tööle sõitmiseks. See on väga väga lõbus ja sa ei sõltu mitte kellestki. Peamiselt on elektritõukerattad varustatud 350 W mootoriga, mis võimaldab elektritõukerattaga saavutada maksimaalset kiirust 25 km/h. Kolmeastmeline kiiruse reguleerimine (3 kiirust) võimaldab sõitjal kontrollida tempot ja kohandada vastavalt oma vanusele ja oskustele, muutes nii sõitmise ohutumaks.
Ergonoomilisel juhraual või lenkstangil on kummeeritud käepidemed, mis muudavad tõuksi juhtimise äärmiselt mugavaks ja ühtlasi tunnetad tõuksi paremini. Väga oluline on, et gaasi lisamine toimuks pöidlaga gaasipedaalile vajutades, mitte ei oleks nimetissõrmega lisatav lahendus (see on ohtlikum). Pidurihooval või hoobadel on kummeeritud osad, mis tagavad parema tunnetuse ja näpud ei libise kriitilistel hetkedel pidurdamisel heeblitelt. Need kummeeritud katted või käepidemed tagavad  ohutu kiirendamise ja pidurdamise ja ei põruta ega väsita käsi pikemal sõitmisel. Selgesti loetav LCD-ekraan näitab aku laetuse olekut ja praegust kiirust ning sõidurežiimi. Juhtraual on soovitatav kell, milega saab hoiatada teisi liiklejaid/jalakäijaid. Esi- ja tagumiste LED-tulede olemasolu parandab ka sõiduohutust ja suurendab sõitja vaatevälja.
Elektritõuks INOKIM  on varustatud püsikiiruse reguleerimise funktsiooniga. Selle väljalülitamiseks vajuta lihtsalt pidurikangi või kiirendusnuppu. 10"-tollised sisekummiga õhkrehvid tagavad sõidumugavuse ja mitte ainult siledatel pindadel, vaid ka kruusateedel on ohutu ning turvaline sõita. Näiteks odavamatel brändidel on 8,5" tolliseid täiskummid ja nendega ei soovita sõita, sest need on ohtlikud eriti niiske või kergelt liivase asfaldiga ning ebatatsasel asfaldil on kukkumine kerge tulema. Tänu vibratsiooni summutamisele läbi 10"- tolliste õhkrehvide saab elektritõukeratast mugavalt juhtida rohkem või vähem ebaühtlastel teedel ning sõita mööda äärekive ilma suuremate probleemideta. Tõsi, õhkrehvide sisekummidgi kuluvad tänu mõningale hõõrdumisele, aga turvalisus on peamine ja sisekummi maksmus on vaid mõni euro. 

Vaata tooteid

Peamiselt on elektritõukeratas varustatud tagumise ketaspiduriga ning esiveoliste või tagaveoliste tõukerataste puhul E-ABS-iga, mis tagab hädaolukordades lühima võimaliku pidurdusteekonna. Lisaks hakkab tagumine LED tuli vilkuma kohe, kui kasutaja hakkab pidurdama. Võimsamad tõuksid nagu OX ja OXO kasutavad juba nii ees kui taga ketaspidureid ja nende mudelite puhul on see ka vajalik, sest mass, mida maha pidurdada on suurem. Mugavust pakub ka lai, libisemiskindla kattega platvorm, tänu millele saab kasutaja säilitada mugava sõiduasendi. 

Ühe laadimisega läbitav vahemaa varieerub, sõltuvalt mudelist ja aku mahutavusest, 30-100 km vahel. Samuti sõltub vahemaa koormusest, kasutaja kaalust, pinnasest ja õhutemperatuurist. Aku on paigaldatud tugeva alumiiniumraami platvormi sisemusse, mis püsib seal stabiilselt horisontaalselt. Aku täielikuks laadimiseks kuluv aeg on samuti vastavalt mudelitele küllaltki erinev. Enamasti on INOKIM maksimaalne lubatud koormus 120 kg. Rolleri kokkuklapitavad mehhanismid on väga lihtsad, nii et saate tõuksi kergesti kokku panna ja võtta kaasa bussi, trammi, rongile või oma auto pagasiruumi. Väga mugav on elektritõuks võtta kaasa matakautoga reisides või jahiga/kaatriga reisides erinevate sadamate/linnade vahel. Spetsiaalselt konstrueeritud kokkuvoltimise lukk takistab selle avanemist sõitmise ajal.

Turvalist sõitu ja kiiver alati pähe!

Kaup kätte 3 päevaga!

Kui toode on laos, siis garanteerime Sulle, et saad kauba kätte kuni 3 tööpäevaga.

Tagastamisõigus 14 päeva!

Kui Sul tekib pretensioone e-poest ostetud kaubaga, on Sul õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul.

Maksa turvaliselt!

Swedbank SEB COOP LHV Luminor Citadele Inbank LHV järelmaks ESTO järelmaks Svea ostukonto Finecon Täisteenusliising

Professionaalsus aastast 1998

Velt Motocenter on suurte kogemustega mototehnika ettevõtte. Me hooldame ja remondime mototehnikat, rollereid ning ATV-d. Meie hooldepunktid asuvad Tallinna, Tartu esindustes ja Pärnu-Jaagupis. Meid tuntakse eeskätt kvaliteetse teenuse poolest. Meie kliendibaas on suur ja püsiv. Teenusena pakume tehnika hooldust, mootorite remonti, liiklusõnnetuste kahjude hindamisi, taastamisi. Samuti rehvivahetustöid ja tasakaalustamist.

Edasi

Hea klient!

Sind suunatakse meie Soojuskiirgur.ee kodulehele.

Tallinn, Laki 16 Tartu, Turu tn 47/2