0,00
Müük +372 5199 9799 Varuosad +372 5656 6665 Tallinna hooldus +372 5665 7255 Tartu müük +372 5199 9304 Tartu hooldus +372 5199 9034
Oleme avatud: E-R 10-18
L-P suletud
Tallinn: +372 5199 9799 Tartu: +372 5199 9304
0,00 €
Broneeri teenindus
Mootorratas CFMOTO 800MT Sport
Mootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT SportMootorratas CFMOTO 800MT Sport
Näita rohkem pilte
Soodus
8 990,00 €
9 890,00 €
(ilma käibemaksuta 7 491,67 €)
Hind: 90€*
Loe lähemalt
Kohe saadaval esinduspoes
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA transport alates 99€

Tootest lähemalt

NB! Kampaania masinaid on piiratud kogus ja kampaania kehtib kuni masinaid jätkub.

TULE PROOVISÕIDULE! 
Lepi kokku proovisõiduaeg info@veltmotocenter.ee või helista tel+372 51 999 799

CFMOTO 800MT SPORT 
Matkamootorratta DOHC tüüpi vedelikjahutusega 799cm3 töömahuga kahesilindriline bensiinmootor ja selle võimsus vastab igakülgselt ka kriitilisema kasutaja ootustele. Maksimaalne väljundvõimsus on 67 kW/9250 p/min ja maksimaalne väändemoment on 75 N·m/8000 p/min. Selline jõudlus on optimaalne nii lühemate matkasõitude kui ka pikamaareisi jaoks. Valikulised sõidurežiimid ja 19L suure mahutavusega kütusepaak võimaldavad tankimata läbida ligi 400km. Sellise mahutavusega paak võimaldab ette võtta ka keerulisemateekondi, mis vahelduvad linnadevaheliste maanteedega ja mitmesuguste maastikega.

NB! Kampaania masinaid on piiratud kogus ja kampaania kehtib kuni masinaid jätkub.

TULE PROOVISÕIDULE! 
Lepi kokku proovisõiduaeg info@veltmotocenter.ee või helista tel+372 51 999 799CFMOTO 800MT SPORT 

Matkamootorratta DOHC tüüpi vedelikjahutusega 799cm3 töömahuga kahesilindriline bensiinmootor ja selle võimsus vastab igakülgselt ka kriitilisema kasutaja ootustele. Maksimaalne väljundvõimsus on 67 kW/9250 p/min ja maksimaalne väändemoment on 75 N·m/8000 p/min. Selline jõudlus on optimaalne nii lühemate matkasõitude kui ka pikamaareisi jaoks. Valikulised sõidurežiimid ja 19L suure mahutavusega kütusepaak võimaldavad tankimata läbida ligi 400km. Sellise mahutavusega paak võimaldab ette võtta ka keerulisemateekondi, mis vahelduvad linnadevaheliste maanteedega ja mitmesuguste maastikega.

MATKAKS VALMIS
Tänu kergele konstruktsioonile ja seadistatavale veermikule pakub CFMOTO 800MT ülimat sõidutäpsust ja ergonoomilist mugavust reisimiseks. CFMOTO 800MT on varustatud pööratud (upside-down) tüüpi KYB amortisaatoritega, millel on eelkoormuse, surve- ja tagasilöögi summutamise reguleerimise võimalus, mille abil saab juht vastavalt kogemustele ja vajadustele oma sõidukit erinevate maastike tarbeks  sobilikuks muuta. Kokkuvõtvalt tagab see teelpüsivuse ja sõiduasendi stabiilsuse. Esivedrustuse töökäik on 160 mm ja tagavedrustuse töökäik on 150 mm. Minimaalne kliirens on CF 800MT TOURING ja SPORT mudelitel 190 mm, mis võimaldab selle mootorrattaga sõita ka väga keerukates teeoludes või mägisematel aladel kus teed üldse puuduvad või on klassikalistele mootorratastele läbimatud.

JÄRGMISE GENERATSIOONI OHUTUS
CFMOTO 800MT on tuuakse turule mitmes varustusastmes, mis on suhteliselt ainulaadne keskmise kaaluga matkamootorrataste puhul. 800MT sõidunaudingu ja kõrge ohutustaseme tagavad juba standardvarustuse tasemelt leitavad intelligentne sõidurežiimide valik, püsikiiruse hoidja, elektrooniline gaas ja kurvides mitteblokeeruv Cornering ABS. lisaks udus teed paremini nähtavamaks muutvad lisatuled. Lisaks on CFMOTO 800MT varustatud oma klassi rataste puhul harva esineva 7-tollise TFT tüüpi täisvärviekraaniga, mis on automaatselt kohanduva valgustundlikusega tänu millele kuvatakse oluline teave selgelt loetavalt nii päikselisel päeval kui ka pärast päikeseloojangut.

DISAINITUD SEIKLEMISEKS
CFMOTO 800MT-l pole tüüpilist “nokk” tüüpi eesmist porilauda nagu enamikul seiklusmootorratastel. Selle asemel on lihtne, aga samas kõrge siluett mis joondub ühtlaselt eest taha, et visandada terviklik kontuur. Udutuled tõmbuvad esikülje all kergelt välja. Paljastatud kaitserauad rõhutavad mehelikku disaini. Hulknurksed kolmemõõtmelised LED-tüüpi esituled jätavad mulje kui terava pilguga kulli kulmujoon mis omakorda annab mootorrattale reaktiivlennukit meenutava poosi. Üldine disainjoon on karm ja tugev mis äratab usaldust.

ISTMEKÕRGUS
Istme kõrgus maapinnast on 825 mm, mis sobib enamikele sõitjatele olenemata nende pikkusest. Poolitatud istmepadi on paks, pakkudes pikamaareisidel head mugavust. Istmepadja esiosa on kitsam, mis on mugav kütusepaagi “pigistamiseks” sõidu ajal. Istme tagumine osa on laiem ja piisava paksusega mugavuse suurendamiseks. CFMOTO CF 800MT Iste, jalarauad ja juhtraud moodustab suhteliselt püstise sõiduasendiga kolmnurga mis on pikamaa sõitudeks mugavaim sõiduasend üldse.

VÄLJATÖÖTATUD KTM MOOTORIPLATVORMIL
CFMOTO 800MT kasutab viimati arendatud 799cc vedelikjahutusega kahesilindrilist rida tüüpi mootorit mis toodab EURO5 standardite järgi 67 kW 9250 p/min juures ning pakub maksimaalset 75Nm väändemomenti 8000 p/min juures. See tagab antud rattale enam kui piisava võimsuse ja madala kütusekulu.

CF-SC MÄRGSIDUR
CF-SC märgsidur pehmendab haardumist mis on märgatav sujuvamas käiguvahetuses, vähendades seeläbi mootori kärsitut pidurdusefekti hetkel kui käiku alla vahetad. Sujuvam käiguvahetus ja pehmem sidur suurendab sõidumugavust ja aitab stabiliseerida juhitavust ka ootamatute takistuste puhul kus tuleb kiiremini tegutseda.

RAAM
Kompaktne mootor on integreeritud raami selliselt, et see aitab vähendada tarbetute materjalide ja detailide kasutamist mootorratta kergemaks muutmise eesmärgil. Kokkuvõtvalt on raami üldkaal ainult 16kg mis teeb sõiduki enda tühimassiks ehk kuivkaaluks ainult 215 kg.
Kaalu vähendamine võimaldas kasutusele võtta erinevat varustust ja luua modifikatsioone mis võimaldas CFMOTO 800MT saavutada täiuslik tasakaal kaalu ja juhitavuse vahel.

KYB VEDRUSTUS
Parema reageerimisvõime tagamiseks kasutatakse 800MT mudelil tagurpidi teleskoophargi vahel olevaid KYB firma reguleeritavaid amortisaatoreid. Esiamortisaatorite töösilindri osad on kaetud plastik kattega et vältida juhusliku mustuse sattumiseks tööpindadele. Esivedrustuse töökäik on 160 mm ja see vastab seiklussõidukite kasutus ootustele. Esimesed amortisaatorid on reguleeritavad 20-kliki abil ja see võimaldab seadistada eelkoormust, kompressioon ja tagasilöögi summutust. Tagavedrustus pärineb samuti KYB ilt ning selle töökäik on 150 mm. Vedrustuse seadistusvõimalused aitavad tagada stabiilse juhitavuse ja teelpüsivuse ka rasketes tingimustes.

VELJED JA REHVID
CFMOTO 800MT Sport on varustatud MAXXIS multifunktsionaalsete sisekummita “tubeless” rehvide ja alumiinium sulamist (Kergmetall) velgedega. Esiratta mõõt on 110/80 R19, tagaratta mõõt 150/70 R17. Tänu pikaajalisele kogemusele ja rangele kvaliteedikontrollile on 800MT all olevatel MAXXIS rehvidel suurepärane kulumiskindlus ja haarduvus nii asfalteeritud kui katmata teedel sõitmiseks.

PIDURID
Esipidurid on J. Juan (Hispaania tootja) 320mm topeltkettaga, 4-kolvilised radiaalsed pidurid. Tagumised pidurid on samuti tootjalt J. Juan, 260 mm, ühe ketta ja kahekolvilise pidurisadulaga. Selle kõige kooslusel on CF800MT pidurite tõhusus oma klassi parim.

KÜTUSEPAAK
19-liitrine suure mahutavusega kütusepaak tagab rohkem kui piisava kindlustunde pikemateks reisideks. Kütusepaak on kolmemõõtmelise disainiga ja selle ergonoomika aitab tagada nii püstisel kui ka istuval sõiduasendil sõidu stabiilsuse.

KURVI ABS
CFMOTO 800MT “Cornering” ABS-süsteem kontrollib kurvides mootori jõudlust ja pidurdusjõudu, et tagada maksimaalne stabiilsus ja haarduvus ka ootamatult tekkivates olukordades kus on vaja äkkpidurdada kurvis olles.

ELEKTRILINE GAASIRULL
CFMOTO 800MT on varustatud BOSCH elektroonilise sissepritsesüsteemiga mida juhib BOSCH-i elektriline gaasihoova süsteem. Elektrooniline gaasihoova süsteem juhib gaasisiibri avamist ja sulgemist ülitäpselt, ning see tähendab täpselt mõõdetud kütuse etteannet mootorile. Täpne kogus kütust aitab tagada puhtamat mootori tööd ning omakorda vähendab see tõhusalt kütusekulu ilma, et kaotaks võimsuses. Elektrooniline gaasihoovastik koostöös kurvi ABS süsteemiga vähendab sõiduveast tulenevat ohu riski ja aitab tagada sõitja turvalisuse.

INTELLIGENTNE ELEKTROONIKA / SÕIDUREŽIIMID
Režiimid “Rain” ja “Sport” on standardvarustuses ning on mõeldud selleks, et juhil oleks lihtsam sõita erinevates ilmastikutingimustes.
Režiim “RAIN” ehk tõlkes VIHM, tagab sujuvama gaasirulli reaktsiooni ning võimsust on pisut piiratud, et minimeerida riski kus äkilisema gaasi lisamise juures võiks tekkida oht rehvi ülelibisemisele. Sama sõidurežiimi soovitab tootja kasutada ka lahtise killustikuga või kiviklibusel pinnasel ning neil samuti sõitjatel kellel sõidukogemust veel napib.  
Režiimis “Sport” on gaasirulli reaktsioon kiire ja kogu mootori võimsus on saadaval, pakkudes teile põnevamat ja sportlikumat sõidumõnu.

INTELLIGENTSED TULED
CF800MT LED-tüüpi tuled suurendavad ohutust päeval muutes mootorratta paremini nähtavaks kaasliiklejatele, ning tagab ka sealjuures parema nähtavuse pimedas. Esilaterna intelligentsus väljendub selles, et 800MT esilatern on varustatud automaatse esitulede sisselülituse süsteemiga mis välistab võimaluse unustada sõitma asudes tulesid põlema panna. Lisaks on esituledel täis ja lähitulede automaatne ümberlülitus funktsioon, mis lülitab vastutuleva sõiduki tulede valgusvihu kohtumisel kaugtuled lähituledele ja vastupidi, vähendades vajadust käsitsi ümberlülituseks.
CFMOTO 800MT standardvarustuses on ka LED-udutuled, automaatne suunatulede väljalülitus funktsioon ning kurvitule funktsioon. Kurvitulede funktsioon lülitub automaatselt sisse koos suunatule sisselülitusega, et paremini tagada maksimaalne võimalik nähtavus.

VÄRVILINE TFT EKRAAN
CFMOTO 800MT on varustatud 7-tollise TFT täisvärvilise näidikuplokiga. IPS LCD ekraan millel on 180° vaatenurk mis toob laiema nägemisulatuse. Näidikupaneelil kuvatakse hetkeline kütusekulu, keskmine kütusekulu, keskmine kiirus, aeg, jahutusvedeliku temperatuur jne, pakkudes sõitjale kogu vajaliku teabe ühe pilguheitega.

PÜSIKIIRUSEHOIDJA
Püsikiiruse hoidjat on võimalik rakendada alates 4dast käigust ja alates 40km/h. Turvalisuse huvides on püsikiiruse maksimaalne kiirus seatud 120 km/h. Kruiisi nupu abiga mis asub vasaku käepideme juures saab fikseerida, lisada või langetada kiirust ilma gaasirullist kiirust muutmata. See vähendab sõitja tähelepanuvõime hajumist, on mugav ja lihtne kasutada. Püsikiiruse hoidja kasutamine aitab säästa ka kütust, sest väheneb hetkeliste kiirendamiste vajadus

Näita rohkem

Lisavarustus:

  • Kohvrite komplekt - 1290 EUR

Tehnilised andmed

Tootegrupp
Mootorrattad
Tootja
CFMOTO
Mudel
800MT On Road Version
Mootor
2 silindriline, vedelikjahutusega, DOHC, EFI,Eight Valves
Mootori töömaht
799 cm³
Mootori võimsus
70 kW/8000 rpm
Kolvikäik
88 x 65,7 mm
Maksimaalne kiirus
180 km/h
Maksimaalne pöördemoment
88N.m/6600rpm
Veoülekanne
6 käiku
Toote mõõtmed
2234 x 853 x 1277 (ilma kohvriteta) mm
Amortisaatorid
ees:Upside down telescopic fork, adjustable damping, KYB; taga:Single shock, adjustable damping, KYB
Rehvid ees
110/80 R19 Maxxis
Rehvid taga
150/70 R17 Maxxis
Pidurid
ees:Double disc, J.Juan, radial fixed caliper; taga:Single disc, J.Juan
Teljevahe
1532 mm
Istme kõrgus
725 mm
Kütusepaagi maht
19 l
Tühikaal
225 kg
Sulge andmed

Meie tootespetsialistid
on valmis Sind nõustama

Saada päring
Hanno Velt
Tule proovisõidule

Transport

Küsi transporti koju
Osta toode järelmaksuga alates 225,92 € kuus
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja
Lisa toode ostukorvi
Loe järelmaksu kohta lähemalt
Juriidiliste isikute finantseerimine liisinguga

Meie tootespetsialistid
on valmis Sind nõustama

Saada päring
Hanno Velt
Tule proovisõidule

Transport

Küsi transporti koju
Osta toode järelmaksuga alates 225,92 € kuus
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja
Lisa toode ostukorvi
Loe järelmaksu kohta lähemalt
Juriidiliste isikute finantseerimine liisinguga

Vaata personaalset Inbank autolaenu kuumakset

Kaup kätte 3 päevaga!

Kui toode on laos, siis garanteerime Sulle, et saad kauba kätte kuni 3 tööpäevaga.

Tagastamisõigus 14 päeva!

Kui Sul tekib pretensioone e-poest ostetud kaubaga, on Sul õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul.

Maksa turvaliselt!

Swedbank SEB COOP LHV Luminor Citadele Inbank LHV järelmaks ESTO järelmaks TF Bank Svea ostukonto Finecon

Professionaalsus aastast 1998

Velt Motocenter on suurte kogemustega mototehnika ettevõtte. Me hooldame ja remondime mototehnikat, rollereid ning ATV-d. Meie hooldepunktid asuvad Tallinna, Tartu esindustes ja Pärnu-Jaagupis. Meid tuntakse eeskätt kvaliteetse teenuse poolest. Meie kliendibaas on suur ja püsiv. Teenusena pakume tehnika hooldust, mootorite remonti, liiklusõnnetuste kahjude hindamisi, taastamisi. Samuti rehvivahetustöid ja tasakaalustamist.

Edasi

Hea klient!

Sind suunatakse meie Soojuskiirgur.ee kodulehele.

Tallinn, Laki 16 Tartu, Turu tn 47/2