Tellimisel tekkivad küsimused Tagasi

Varuosade tellimise küsimused ja vastused

 • kuidas esitada varuosade tellimust?
 • kaua vastust ootama peab?
 • kust ma leian ise varuosakoodi?
 • kui ma ei oska ise leida varuosakoodi?
 • kas ma pean saatmise eest juurde maksma?
 • kuidas maksmine toimub?
 • kas varuosad on kohe laos olemas?
 • kuidas ja kui kaua kauba saatmine aega võtab?
 • kas on kiiremat varuosa transpordi võimalust?
 • millised on garantiid ja tagastamise võimalused?
 • B-varuosad, kulutarvikud ja lisavarustus.

Selleks, et tellimust teha, saada eelnevalt vabas vormis e-mail, või küsi lisainformatsiooni:

               +372 56 566 665         varuosa@veltmotocenter.ee

 • Kui saadad päringut siis märgi ära oma mootorratta või ATV mark, mudel, VIN kood ja aasta. Abiks õige varuosa või detaili leidmisel on VIN kood, mille leiad sõiduki tehnilisest passist või selle raamilt. Plastikdetailide värvikoodi leiad sadula all olevalt sildilt "COLOR CODE:....", kuid piisab ka lihtsalt värvi kombinatsiooni kirjeldusest (näit: punane/must). Kindlasti on vajalik Sinu nimi , telefoni number ja e-mail aadress.
 • Kaua vastust ootama peab?
  Mootorrataste ja ATV-de varuosade ja hinna leidmine võtab aega tavaliselt 5-20 min. Sõltub ATV või mootorratta margist ja mudelist ning päritavast varuosast. Kui leiad ise varuosakoodi, lihtsustab ja kiirendab see vastuse saamist.
 • Kust ma leian ise varuosakoodi?
  BikeBandit.com leiad suurima valikuga katalooge, seal hulgas Arctic Cat, BMW, Can Am, Harley Davidson, Husaberg, KTM, Polaris. Kui tunned ennast kindlalt ning oskad sealt tellida, siis kasuta seda julgelt.
  Motorcycle parts website leiad Jaapani päritolu mootorrataste ja ATV-de Honda, Kawasaki, Suzuki ja Yamaha varuosadekoodid. Kui leiad, et hind on sinu jaoks sobiv, siis julgen soovitada ka sellelt lehelt tellimist.
 • Kui ma ei oska ise otsida varuosakoodi?
  Juhul kui sa ei oska otsida varuosa koodi, aitame meeleldi Sind ise. Selleks vajame  täpset nimetus detailile või kirjeldust koos pildiga. Leiame Sinu poolt küsitud mootorratta või ATV varuosade diagrammi. Saadame otsitava varuosade diagrammipildi Sulle tagasi koos hinnaga ning võimalike tarneaegadega. Vältimaks arusaamatusi on varuosade pildil detailid nummerdatud. Numbrite järgi saame aru kas me räägime õigetest varuosadest või on tekkinud arusaamatus.
 • Kas ma pean saatmise eest juurde maksma?
  Varuosa hinnapakkumine sisaldab käibemaksu 20%. Varuosad on võimalik saata Sinuni Smartpostiga (alates 5.-€) või DPD postiga (alates 7.-€) hind sõltub saadetise suurusest ja tuleb tellimuse esitamisel koheselt kokku leppida.
 • Kuidas maksmine toimub?
  Tasumine toimub panga ülekandega arve alusel. Saadame Sinu e-mailile arve soovitud varuosade kohta, vajalik on tasuda kõik 100% varuosade maksumusest. Peale raha laekumist jõustub tellimus. Kui kaup on jõudnud Eestisse ja Sulle valmis välja saatmiseks, informeerime Sind ja saadame vastavalt eelnevalt kokkulepitult kauba Sulle koju.
 • Kas varuosad on kohe laos olemas?
  Euroopa lao varuosade saadavus selgub ühe tööpäeva jooksul. Meie kohapealne varuosade ja kuluosade ladu sisaldab samuti populaarsemate mudelite osi, siis on tarne vaid 1-2päeva.
 • Kuidas ja kui kaua kauba saatmine aega võtab?
  Kui tellimus tuleb Euroopa laost, siis jõuab kaup kohale 7-14 tööpäevaga. Seda juhul kui kaup on Euroopa laos kohe saadaval. Juhul kui Euroopa laos ei ole soovitud varuosa, kulub tellimuse täitmiseks umbes 3 nädalat. Kui tellimus tuleb USA-st, siis peaks arvestama vähemalt 3nädalase ooteajaga.
 • Kas on kiiremat transpordi võimalust?
  EXPRESS tellimise võimalus on, kuid sellele lisandub tasu 50.- €. Kaup jõuab sinuni 2-3 tööpäevaga. Sellist võimalust saab kasutada ainult originaal varuosadele, mis on Euroopa laos kohe saadaval.
 • Millised on garantiid ja tagastuse võimalused?
  Uutele varuosadele kehtib kuuekuuline garantii, seda juhul kui detail või varuosa on paigaldatud autoriseeritud remonditöökojas või Velt Motocentris. Garantii alla ei kuulu plastik detailid ning kuluosad (kattekummid, puksid, laagrid jne).
  Tagastusele kuuluvad detailid ning varuosad, mis on Sulle meie poolt valesti tellitud. Kui oled ise diagrammipildilt varuosakoodi leidnud ja meile tellimuseks esitanud ning hiljem kauba kätte saades selgub, et varuosa ei ole õige, siis raha ei kuulu tagastamisele. Olenevalt valesti tellitud varuosa "populaarsusest" jätame võimaluse poole hinnaga Sinult see tagasi osta või leiame muu lahenduse näiteks pakume seda mõnele teisele kliendile. 

B-varuosad, kulutarvikud ja lisaseadmed.
Võimalik on tellida B-varuosa, kulutarvikuid, juhul kui sellist pakutakse sinu mootorrattale või ATV-le. Originaal varuosadega võrreldes on need tunduvalt soodsamad aga ka teatud B-varuosad kvaliteedilt kehvemad ja eluiga lühem.. Pakkumises toome B-varuosa olemasolul selle välja. Lisaks on võimalik tellida lisaseadmed ja lisavarustust mootorratastele ja ATV-dele. Mida täpsemalt, leiad siin all olevatest kataloogidest.

DUELL 2012 Kataloog
Kross, Enduro, Mopeed & Roller, ATV - Lisavarustus ja kulutarvikud

DUELL 2011 Kataloog

Mootorrattad - Lisavarustus, Varuosad ja Kulutarvikud

AllRight 2012 Kataloog
  Vaata
Motokross

AllRight 2012 Kataloog

ATV

Kawasaki
Vaata
Suzuki
Vaata
Yamaha
Vaata
Aprilia
Vaata
Lisavarustus Apriliale
Vaata
Lisavarustuss Kawasakile
Vaata
Lisavarustus Suzukile
Vaata
Lisavarustus Yamahale Vaata
Varuosade kataloog mitmesugustele markidele Vaata