Tagasi

Macna Reactor

(1667553)

Reactor - Ei lahtisele voodrile ja ebamugavatele trukkidele jope sees - Macna Easy Cuff süsteem võimaldab, et Su käed ja kell libisevad ilma kinni jäämata varrukasse, samuti saad tõrgeteta jope selga panna juba kindad käes. Sisemine jope vooder on kinnitatud veekindla lukuga, mis on väljastpoolt selgesti nähtav ning mille abil on veekindlat membraani lihtne ja kiire paigaldada või eemaldada.
Patenteeritud CC1 kaetud krae on eriline Macna lahendus vähendades lahtiseid ääri jakil, mis ei luba ilmastikuoludel ligi pääseda. See näeb välja nagu üks mugav krae ja sa tunned seda.
Jope alaosas on pikk lukk jope ja pükste ühendamiseks.
Jopel on kanga välispinnale lamineeritud peegeldavad helkurid jope ees- ja taga ülemises osas ning külgedel. Macna Side-eye(helkurid) autotuledele peegeldavad osad suurendavad mootorratturi nähtavust kaasliiklejale nii öisel ajal kui halbades ilmastikutingimustes muutmata seejuures jope funktsionaalsust ja mugavust.
Selle Macna jopega on võimalik täielikult ühildada vabatahtlik ohutusvest "Macna Visionvest", mis on neoon kollast värvi ja suurte peegeldavate helkuritega ning mis suurendavad nähtavust nii päeval kui öösel. Visionvesti saab kinnitada jope pealispinnale läbi kahe integreeritud pandla ja tõmbelukuga seljal, mida on kerge korduvalt kinnitada ja ära võtta, kuigi jopet kasutades võib vest olla kinnitatud pidevalt. Visionvest ei häiri jope funktsionaalsust. Macna - maailmatuntud mugav ja turvaline, päritolu Holland www.macna.com

 

 

Lisainfo

 • Suurus

  48-60, 62-64

 • Aastaringseks kasutamiseks

  -

 • Veekindel

  -

 • Materials

  Leather, detachable WP membrane

 • Värvus

  must

 • Muu info

  saadaval ka suured suurused 62-64

Hind

299,00€

Velt Motocenter Liisingukalkulaator

Tagasi

Varustus, mida on teised ostnud