Tagasi

Macna Violet

(1653241)

Macna Violet naiste jope on tugevast veekindlast kangast ja veekindlate lukkudega. Violetil on eemaldatav soe vooder, tuule- vihmavooder ja selja alaosas on Macna pükstega ühendatav tõmbelukk. Integreeritud, kuid eemaldatavad kaitsmed küünarliigestel, õlgadel, seljal. Need kaitsmed vähendavad õnnetuse korral kukkudes hõõrdumist ja kukkumise jõu mõju. Kaitsmed on lööki hajutavast ja neelavast elastsest materjalist. Violetil on küllaldaselt lukustatavaid taskuid, veekindel tasku ja mobiilitasku.  
Iga mootorrattur oskab hinnata suurt luku tõmbeklambrit, mida on mugav kasutada ka kindad käes. Pärast jope luku sulgemist saab klambri lukustada fikseeritud asendisse, seega see ei vaju lahti. Macna Iseo naiste jopel on kanga välispinnale lamineeritud peegeldavad helkurid jope ees- ja taga ülemises osas ning külgedel. Macna Side-eye (helkurid) autotuledele peegedatavad osad suurendavad mootorratturi nähtavust nii öisel ajal kui halbades ilmastikutingimustes muutmata seejuures jope funktsionaalsust ja mugavust.
Selle Macna jopega on võimalik täielikult ühildada vabatahtlik ohutusvest "Macna Vision Vest", mis on neoon kollast värvi ja suurte peegeldavate helkuritega ning mis suurendavad nähtavust nii päeval kui öösel. Vision Vesti saab kinnitada jope pealispinnale läbi kahe integreeritud pandla ja tõmbelukuga seljal, mida on kerge korduvalt kinnitada ja ära võtta, kuigi jopet kasutades võib vest olla kinnitatud pidevalt. Vision vest ei häiri jope funktsionaalsust. Macna - maailmatuntud mugav ja turvaline, päritolu Holland www.macna.ee

 Lisainfo

 • Eemaldatavad sisevoodrid

  soe vooder, tuulekindel vooder, vihmakindel vooder

 • Suurus

  XS-XXL

 • Aastaringseks kasutamiseks

  jah

 • Veekindel

  jah

 • Materials

  C-Touch, Ballistic, R-Tech

 • Värvus

  pruun/valge/punane, must/tuhkhall, liivakarva/pruun/must

Hind

176,00€

221,00€

Velt Motocenter Liisingukalkulaator

Tagasi

Sidustooted, mida on teised ostnud